Sklep

Kategorie

Filtruj wg ceny

Wyświetlanie 1–12 z 216 wyników

Węże hydrauliczne – Mielec

Asortyment naszego sklepu obejmuje węże hydrauliczne, czyli elementy stosowane w układach hydraulicznych, przeznaczone do przesyłania płynu hydraulicznego. Celem przesyłania płynu jest przekazywanie siły oraz sterowanie mechanizmami. Węże hydrauliczne są wykorzystywane w wielu branżach, m.in. w motoryzacji, lotnictwie, budownictwie, czy przemyśle.

Jak zbudowane są węże hydrauliczne?

Proponowane przez nas węże hydrauliczne wyprodukowane są z elastycznej rurki, wykonanej z wysokiej klasy gumy. Rury wzmocnione są m.in. przędzą z włókna tekstylnego, drutami stalowymi lub włóknami aramidowymi. Dzięki temu węże są wytrzymałe i trwałe. Na zewnętrznej warstwie węża hydraulicznego znajduje się osłona chroniąca przed ścieraniem, zadrapaniem oraz innymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Jakie węże hydrauliczne oferujemy?

Dostępne w naszej ofercie węże hydrauliczne wyróżniają się wysokim poziomem wytrzymałości. Produkty te wytrzymują wysokie ciśnienia, które są normą w układach hydraulicznych. Proponujemy węże o różnych klasach wytrzymałościowych. Jesteśmy przekonani, że każdy klient znajdzie produkt, który zapewni bezpieczne i niezawodne działanie.

W ofercie znajdują się węże hydrauliczne wykonane zgodnie z normami jakości ISO, w tym m.in. węże techniczne, spawalnicze, do klimatyzacji i wiele innych.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu oraz do składania zamówień. Nasza firma z siedzibą w Mielcu gwarantuje terminową wysyłkę zamówienia oraz profesjonalne doradztwo. Zapraszamy do współpracy!

Twój koszyk
×

Dzień dobry. W czym możemy Ci pomóc ?

× Napisz na WhatsApp !