O nas

ul. Moniuszki 8
39-300 Mielec
Email: biuro@wezo-tech.pl
Tel. +48 509 955 573
NIP: 8171868904
REGON: 
180845686

O firmie

Jesteśmy nowoczesną, polską firmą specjalizującą się w hydraulice siłowej i pneumatyce przemysłowej. Istniejemy na rynku od 2012 roku. Swoją działalność zaczynaliśmy od zakuwania węży hydraulicznych, z biegiem czasu rozszerzyliśmy swoje usługi o sprzedaż elementów pneumatyki oraz regenerację uchwytów i urządzeń spawalniczych.

Na bieżąco śledzimy potrzeby naszych klientów, aby dostosować specyfikę pracy do indywidualnych zamówień. Posiadamy specjalistyczne zaplecze sprzętowe, które umożliwia nam kompleksową obsługę klienta według jego potrzeb.

U nas możesz zakupić samego węża o dowolnym wymiarze, jak i gotowy przewód wyposażony w kompletne złącza, końcówki i obejmy. Wykonujemy przewody również na podstawie przesłanych wzorów, szkiców i dokumentacji.

Współpracujemy z najlepszymi producentami węży i akcesorii hydrauliki siłowej i pneumatyki, dzięki czemu zapewniamy naszym klientom produkty najlepszej jakości, przy tym zachowując konkurencyjną cenę.

W sprzedaży posiadamy nie tylko węże hydrauliczne, ale także węże przemysłowe i osprzęt do nich, które mają zastosowanie w pracy z różnymi rodzajami substancji, m.in.:

Dlaczego warto nas wybrać ?

01.
Ponad 10 LAT DOŚWIADCZENIA

Oficjalne rozpoczęcie naszej działalności odbyło się w 2012 roku.

02.
PROFESJONALNA KADRA Fachowców

Nasza kadra składa się z doświadczonych fachowców branży hydraulicznej i pneumatycznej.

03.
Rozbudowany asortyment

W naszym asortymencie znajduje się ponad 10 000 produktów.

04.
Najwyższa jakość produktów

Każdy z naszych produktów wykonany jest według ścisłych norm i procedur.

Szukasz wysokiej jakości produktu ?

Odwiedź nasz sklep

Twój koszyk
×

Dzień dobry. W czym możemy Ci pomóc ?

× Napisz na WhatsApp !