Ceny produktów oraz ich dostępność w sklepie internetowym mogą różnić się od oferty dostępnej stacjonarnie.
Kompresor śrubowy APS 25 IVR X 10bar 18.5kW 620-2390 L/min
41800,00 zł z VAT
Kompresor śrubowy APS 25 IVR X.
| Wymiary | 1300 mm x 880 mm x 1185 mm |
| Stosunek procentowy pracy do odpoczynku na roboczogodzinę | 100/0 |
| Moc silnika | 25.0 KM /18.5 kW |
| Klasa energetyczna silnika | IE3 |
| Typ silnika | PM Synchroon Motor |
| Klasa ochrony silnika | IP55 |
| Napęd | napęd bezpośredni 1:1 |
| Panel kontrolny | MAM-6080 |
| Osuszacz | nie |
| Zbiornik na sprężone powietrze | nie |
| Pojemność zbiornika powietrza | brak zbiornika |
| Zbiornik galwanizowany | – |
| Ciśnienie maksymalne | 10 bar |
| Minimalna wydajność efektywna | 660 L/min / 39.6 mh3 |
| Maksymalna wydajność efektywna | 2300 L/min / 138 mh3 |
| Poziom głośności | 78 dB(A) |
| Poziom głośności (4m) | 58 dB(A) |
| Ciśnienie włączenia | 6 bar |
| Typ wtyczki | EU |
| Ilość powietrza chłodzącego | 5400 m3/h |
| Główne przyłącze powietrza | 1 1/4″ |
| Minimalna temperatura otoczenia | 10˚C |
| Maksymalna temperatura otoczenia | 45˚C |
| Bezolejowy | nie |
| Objętość oleju | 15 litrów |
| Ilość stopni sprężania | 1 |
| Rozruch | falownik |
| Zasilanie | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
| Zmienna prędkość (IVR) | tak |
| Minimalna prędkość obrotowa | 820 obr./min |
| Maksymalna prędkość obrotowa | 2200 obr./min |
| Minimalne zużycie energii 10bar | 9.3 kW |
| Maksymalne zużycie energii 10bar | 12.1 kW |
Produkt dostępny na zamówienie











