Ceny produktów oraz ich dostępność w sklepie internetowym mogą różnić się od oferty dostępnej stacjonarnie.
Kompresor dwutłokowy HK 700-300 Pro 11bar 4kW 400V 476L/min 270L
6260,00 zł z VAT
Kompresor dwutłokowy HK 700-300 Pro.
| Wymiary | 1500 mm x 605 mm x 1180 mm |
| Stosunek procentowy pracy do odpoczynku na roboczogodzinę | 50/50 |
| Rozruch | bezpośredni |
| Napęd | pasek klinowy |
| Rozmiar paska klinowego | SPA 1582 |
| Średnica koła pasowego napędzanego | 385 mm |
| Średnica koła pasowego napędzającego | 150 mm |
| Ilość tłoków | 2 |
| Zasilanie | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
| Zbiornik na sprężone powietrze | tak |
| Pojemność zbiornika powietrza | 270 litrów |
| Zbiornik galwanizowany | nie |
| Wydajność na wlocie | 662 L/min |
| Wydajność na wyjściu | 476 L/min / 28.56 m3/h |
| Ciśnienie włączenia | 9 bar |
| Ciśnienie maksymalne | 11 bar |
| Poziom głośności | 76 dB(A) |
| Poziom głośności (4m) | 56 dB(A) |
| Poziom głośności (7m) | 51 dB(A) |
| Redukcja poziomu głośności | nie |
| Główne przyłącze powietrza | – |
| Przyłącze powietrza | 1/2″ |
| Przyłącze zbiornika | 1/2″ |
| Liczba redukowalnych przyłączy powietrza | 2 |
| Ilość stopni sprężania | 2 |
| Bezolejowy | nie |
| Filtr z reduktorem | nie |
| Prędkość obrotowa | 1290 obr./min |
| Moc silnika | 5.5 KM / 4.0 kW |
| Koła | tak |
| Typ pompy | K28 |
| Chłodnica międzystopniowa | tak |
| Chłodnica | tak |
Produkt dostępny na zamówienie









