Zakuwanie węży hydraulicznych – Mielec

 

Zajmujemy się zakuwaniem węży hydraulicznych. Ofertę kierujemy do klientów z Mielca oraz okolicznych miejscowości. Usługa ta polega na połączeniu węża z gwintowaną końcówką. W ten sposób powstaje trwałe połączenie przewodu ze źródłem ciśnienia. Do powstania łączenia potrzebna jest tzw. tulejka zaciskowa. Przygotowane w ten sposób węże stosowane są w instalacjach hydraulicznych.

Przygotowywane przez nas węże hydrauliczne to elementy stosowane m.in. w maszynach rolniczych, urządzeniach budowlanych oraz innych sprzętach wyposażonych w napęd hydrauliczny. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który umożliwia nam wykonanie solidnego i trwałego okucia węży.

Jak wygląda zakuwanie węży hydraulicznych?

Wykonywane przez nas zakuwanie węży hydraulicznych sprawia, że przewód prawidłowo spełnia swoje funkcje. Proces okucia rozpoczynamy od przycięcia węża do odpowiedniej długości. Następnie umieszczamy tuleję zaciskową, a do otworu wkładamy metalową końcówkę. W kolejnym etapie tuleja jest zaciskana za pomocą specjalnego urządzenia – zakuwarki. Prasa zaciska przewód aż do stworzenia trwałego połączenia, które uniemożliwi wysunięcie końcówki z węża hydraulicznego.

Przed wykonaniem zakucia bierzemy pod uwagę parametry techniczne przewodów. Ważne jest uwzględnienie średnicy i grubości węża, a także dopuszczalny zakres temperatur oraz ciśnienia. W ten sposób mamy pewność, że proces został dostosowany do specyfiki przewodu, a przeprowadzone zakucie będzie trwałe.

Twój koszyk
×

Dzień dobry. W czym możemy Ci pomóc ?

× Napisz na WhatsApp !