Ceny produktów oraz ich dostępność w sklepie internetowym mogą różnić się od oferty dostępnej stacjonarnie.
Kompresor dwutłokowy HK 1000-90 Pro 11bar 5.5kW 400V 665L/min 90L
6825,00 zł z VAT
Kompresor dwutłokowy HK 1000-90 Pro.
| Wymiary | 980 mm x 480 mm x 1015 mm |
| Stosunek procentowy pracy do odpoczynku na roboczogodzinę | 50/50 |
| Rozruch | bezpośredni |
| Napęd | pasek klinowy |
| Rozmiar paska klinowego | SPB 1500 |
| Średnica koła pasowego napędzanego | 400 mm |
| Średnica koła pasowego napędzającego | 140 mm |
| Ilość tłoków | 2 |
| Zasilanie | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
| Zbiornik na sprężone powietrze | tak |
| Pojemność zbiornika powietrza | 90 litrów |
| Zbiornik galwanizowany | nie |
| Wydajność na wlocie | 872 L/min |
| Wydajność na wyjściu | 665 L/min / 39.9 m3/h |
| Ciśnienie włączenia | 9 bar |
| Ciśnienie maksymalne | 11 bar |
| Poziom głośności | 77 dB(A) |
| Poziom głośności (4m) | 57 dB(A) |
| Poziom głośności (7m) | 52 dB(A) |
| Redukcja poziomu głośności | nie |
| Główne przyłącze powietrza | – |
| Przyłącze powietrza | 1/2″ |
| Przyłącze zbiornika | 1/2″ |
| Liczba redukowalnych przyłączy powietrza | 1 |
| Ilość stopni sprężania | 2 |
| Bezolejowy | nie |
| Filtr z reduktorem | nie |
| Prędkość obrotowa | 1200 obr./min |
| Moc silnika | 7.5 KM / 5.5 kW |
| Koła | tak |
| Typ pompy | K30 |
| Chłodnica międzystopniowa | tak |
| Chłodnica | tak |
Produkt dostępny na zamówienie





