Ceny produktów oraz ich dostępność w sklepie internetowym mogą różnić się od oferty dostępnej stacjonarnie.
Kompresor dwutłokowy HL 425-24 8bar 2.2kW 260L/min 24L
1295,00 zł z VAT
Kompresor dwutłokowy HL 425-24.
| Wymiary | 510 mm x 520 mm x 710 mm |
| Stosunek procentowy pracy do odpoczynku na roboczogodzinę | 30/70 |
| Rozruch | bezpośredni |
| Napęd | napęd bezpośredni 1:1 |
| Ilość tłoków | 2 |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
| Zbiornik na sprężone powietrze | tak |
| Pojemność zbiornika powietrza | 24 litry |
| Zbiornik galwanizowany | nie |
| Wydajność na wlocie | 392 L/min |
| Wydajność na wyjściu | 260 L/min / 15.6 m3/h |
| Ciśnienie włączenia | 6 bar |
| Ciśnienie maksymalne | 8 bar |
| Poziom głośności | 94 dB(A) |
| Poziom głośności (4m) | 74 dB(A) |
| Poziom głośności (7m) | 69 dB(A) |
| Redukcja poziomu głośności | nie |
| Główne przyłącze powietrza | 1/4″ |
| Przyłącze powietrza | EURO/ORION |
| Przyłącze zbiornika | – |
| Liczba redukowalnych przyłączy powietrza | 1 |
| Ilość stopni sprężania | 1 |
| Bezolejowy | nie |
| Filtr z reduktorem | nie |
| Prędkość obrotowa | 2850 obr./min |
| Moc silnika | 3.0 KM / 2.2 kW |
| Koła | nie |
| Chłodnica międzystopniowa | nie |
| Chłodnica |
Produkt dostępny na zamówienie









